KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14367182
nr 1436 7182
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 360/360, daterad 84. Bildmått: 57x52, yttermått inklusive ram: 72x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:38:27
2/12 14:58:23
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén